У Білорусі готують армію до переходу з мирного на воєнний час: з’явилися нові подробиці…

У Білорусі армію почали готувати до переходу із мирного на воєнний час. Це відбувається у розпал війни країни-агресора Росії проти України.Зокрема у збройних силах Білорусі розпочалися заняття з бойової готовності. Про це повідомляє російське пропагандистське видання “Інтерфакс”.

“Заходи проводяться відповідно до плану підготовки збройних сил за призначенням у 2021/2022 навчальному році. Заняття з бойової готовності проводяться після чергового призову на військову службу та освоєння новим поповненням програми початкової військової підготовки”, – йдеться у повідомленні міноборони Білорусі.

Зазначається, що метою цих занять є нібито проведення комплексу послідовних тренувань з усіма категоріями військовослужбовців, підрозділами, військовими частинами, з’єднаннями, органами військового управління.

Нагадаємо, у Білорусі захотіли збільшити чисельність армії республіки до 80 тис. людей. Ці заходи передбачені у межах формування Південного оперативного командування.Раніше самопроголошений лідер Білорусі Олександр Лукашенко заявив про термінове формування Південного оперативного командування на українському напрямку.

Крім того, Генштабу ЗСУ стало відомо, що в Білорусі зняли з баз зберігання танки та бойові машини піхоти. Передбачалося, що ця техніка може бути передана на потреби країни-агресора Росії, щоб сповнити її втрати на війні проти України.