В Україні ліквідували командира роти морпіхів із Камчатки. Фото

В Україні ліквідували командира роти морпіхів із Камчатки. ФотоВ Україні ліквідували командира роти морпіхів із Камчатки. Фото
21 Червня, 2022

В Україні ліквідували командира роти морпіхів із Камчатки. ФотоУкраїнські захисники ліквідували ще одного офіцера путінської армії. Під час участі в боях проти наших Сил оборони було знищено командира роти морської піхоти ворога, старшого лейтенанта Олексія Лимарьова.Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан у Twitter. Він наголосив, що окупант із Камчатки офіційно “денацифікований і демілітаризований”

Прикметно, що смерть російського військового підтвердили на його батьківщині – в Єлизовському районі Камчатського краю РФ.“Під час спецоперації в Україні загинув командир роти морської піхоти, старший лейтенант повітряно-десантних військ Олексій Лимарьов”, – повідомили на сайті місцевої адміністрації.

Там додали, що росіянин навчався у Коряцькій середній школі, а після п’ятого класу перевівся до Уссурійського суворовського військового училища.У 2018 році він закінчив Рязанське гвардійське вище повітрянодесантне командне училище імені генерала Маргелова.З ліквідованими на війні в Україні окупантами попрощалися 20 червня у будинку культури села Коряки.