“Ми просуваємося”: ЗСУ успішно відкидають окупантів з другого і третього рубежів оборони у Херсоні

Ми просуваємося”: ЗСУ успішно відкидають окупантів з другого і третього рубежів оборони у ХерсоніУкраїнські захисники просуваються на Херсонському напрямку і витісняють окупантів з 2-го і 3-го рубежів оборони.Водночас українців просять не повідомляти деталі контрнаступу у соцмережах, а чекати на офіційні повідомлення військових.

Про це повідомила очільниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня Наталія Гуменюк. tsn.ua“Дії наших військ на південному напрямку, в бік Херсона, досить успішні. Окупантам дуже важко. Вже витрачено сили на облаштування 2-го і 3-го рубежів оборони, доводиться користуватися запасними, тому що навіть з них ми вже витісняємо ворога. Ми просуваємося…” – каже Гуменюк.

В ОК “Південь” кажуть – щойно ЗСУ закріпляться на цих рубежах, українців одразу повідомлять.“А зараз, коли триває військова операція, закликаю всіх зберігати спокій і чекати на офіційні повідомлення. Тільки військові знають, де вони, куди просуваються і які успіхи мають”, – наголосила Гуменюк.За її словами, на окремих ділянках українські оборонці відкинули ворога за третій рубіж оборони, хоча окупанти укріпилися залізобетонними конструкціями.