ФСБ отруїло колаборанта Сальдо!? Напередодні йому передали “подарунок” з Москви

Причиною госпіталізації 13 липня херсонського колаборанта Володимира Сальдо могло бути отруєння.При цьому отруту гауляйтеру могли дати “свої” – самі ж окупанти, прислуговувати яким після початку вторгнення РФ в Україну почав цей зрадник.У день, коли Сальдо раптово стало зле, він пив презентований з Москви дорогий коньяк. Про це повідомив херсонський політик, депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

“Херсонщина. Ще за однією версією, Сальдо могли отруїти. “Свої”, а точніше ФСБ. Є інформація, що в той день, коли йому стало погано, зрадник пив презентований з Москви коньяк. Називають навіть вартість пляшки – 2,5 тис. доларів. Нібито Сальдо випив – і йому одразу стало зле”, – написав Хлань.

Інформацію про отруєння зрадника Сальдо у день його госпіталізації підтверджували і джерела OBOZREVATEL. Щоправда, тоді йшлося про можливу кару для колаборанта від херсонського партизанського руху.“Зрештою великої різниці немає, від чого помре цей колаборант, аби швидше – нікому його не шкода”, – висловив думку багатьох українців Хлань.

Нагадаємо, херсонський колаборант Сальдо потрапив до лікарні 13 липня. Чутки про замах на нього (підрив автомобіля чи постріл із вогнепальної зброї) дуже швидко змінилися на інформацію про вірогідне отруєння гауляйтера Херсонщини.За два дні до цього, 11 липня, окупанти заявили про нібито успішне запобігання замаху на Сальдо.А 14 червня партизани таки підірвали авто колаборанта, однак тоді він лишився неушкодженим.