Вогняне кільце під Херсоном! 0купанти в котлі – паніка в місті…

В 0купантів зараз справжня паніка. Як зазначив радник глави Херсонської ОВА Сергій Хлань під час телемарафону, не в останню чергу цьому посприяла атака по Антонівському мосту, а також те, як вправно українські військові продовжують завдавати непоправних втрат 0купантам,передає корупція.інфоСергій Хлань підкреслює, що задача ЗСУ була не у знищенні самої переправи. Він підкреслив, що наші військові з хірургічною точністю влучили туди, куди необхідно було. Мовиться про кафе “Наїрі”, яке ворог використовував як командний пункт. Там 0купантів вдалось ліквідувати повністю. Зауважимо, що воно розташоване поблизу мосту.

За словами радника глави, 0купанти вже приїжджали до місця влучання. Вони зняли кілька сюжетів, щоб показати наслідки удару. І хоч ворог робить акцент саме на цілості переправи, вона й не була першочерговим об’єктом.“Тому ось такі влучні удари, потрапляння в розташування окупантів, їхніх складів, бронетехніки, скупчення живої сили – це результат роботи ЗСУ. Результат руху опору”, – підкреслив Хлань.

Водночас слід розуміти, що наразі на Херсонщині ворог поводить себе хаотично. 0купанти панікують, адже розуміють, що в будь-який момент ЗСУ можуть почати активний наступ. І це, переконані ми, станеться невдовзі. Що ж стосується самого мосту, то Хлань підсумував сказане ним в ефірі.Я хочу сказати: коли метою ЗСУ стане міст, то його тоді точно не стане. Але мета там була дещо інша. Там було розташування 0купантів і командний пункт,– наголосив Хлань.

Журналіст Андрій Цаплієнко зауважив, що сьогодні знову був вибух у районі Антонівського мосту. Він підкреслив, що в разі його руйнування російські 3агарбники буквально потраплять до котла. І вже не матимуть можливості врятуватись від ЗСУ.За повідомленням росЗМІ, з 12 ракет HIMARS деякі потрапили в ціль. На мосту зафіксовано пошкодження, ступінь яких не уточнюється. Проте міст буде закрито для руху, повідомив представник місцевої окупаційної влади Кирило Стремоусов.

Антонівський міст є одним із всього двох пунктів перетину доріг через Дніпро, через які Росія може постачати або вивести свої війська з території, яку вона окупувала на захід від річки. Окрім цього. цей міст Росія використовувала для постачання зброї 0купантам.Зауважимо, що той факт, що на Херсонщині ключовою вразливістю російських 0купантів є Антонівський міст через Дніпро, по якому українські військові завдали удару, підтвердили також у британській розвідці.

Слід зазначити, що міст залишається придатним попри пошкодження.“Пости в соціальних мережах показали явні бойові пошкодження проїжджої частини мосту. Це один із лише двох пунктів перетину доріг через Дніпро, через які Росія може постачати або вивести свої війська з території, яку вона окупувала на захід від річки. У цю територію входить політично і символічно важливе для росії місто Херсон. Нижня течія Дніпра є природним бар’єром із звичайною шириною водного шляху близько 1000 м”, – йдеться у повідомленні.

Ключовим фактором результату боїв на Херсонщині може стати контроль над дніпровськими переправами.
Війська Росії зі всіх сил працювали над реалізацією сценарію, спрямованого на відступ із захопленого Херсону. Для цього вони зміцнювали Антонівський міст, однак, як ми бачимо, все марно. Варіантів у росіян практично немає, окупанти вже готуються здати окуповане місто. Про це заявив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

У розмові з російським юристом Марком Фейгіним на YouTube-каналі Фейгін Live він розповів про те, що спорудження російською армією укріплення в районі Антонівського мосту вказує на її підготовку до відступу.За його словами, інженерні роботи загарбників біля естакади демонструють, що варіантів у них практично немає. 0купанти вже готуються здати окупований Херсон.“Ця публіка відпрацьовує практичні інженерні роботи, пов’язані з відступом. Цей міст їм дуже потрібен, щоб відступити. У них немає варіантів. Ознаки готовності до відступу накопичуються. Я впевнений на 101%, що Херсон вони подумки здають”, – підкреслив Олексій Арестович.