“ЦЕ МІЙ СИН ДІМКА… ХАЙ БАЧИТЬ І ЗНАЄ УВЕСЬ СВІТ”: МАМА ЗАХИСНИКА “АЗОВСТАЛІ” ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ЛЮДЕЙ

Позивний “Орест” з полку “Азов”: багатьом українцям стало відомо це ім’я захисника Маріуполя завдяки зворушливим фото з Азовсталі, які воїн публікував у своїх соцмережах.Справжнє ім’я захисника, який став “очима” легендарної оборони Маріуполя -Дмитро Козацький.Молодий хлопець пройшов цей свій шлях гідно,як справжній Герой.

Про це написала його мати Ірина Юрченко на своїй сторінці у Фейсбуці.“Це мій син – Дімка: романтик,філософ,фотограф…військовий полку ”Азов”.російське телебачення дуже намагається з нього ”зліпити” ворога.Я розумію їхню ціль-облити брудом,знецінити, деморалізувати його, як людину, як патріота, як українця.Діма обожнює свою сім’ю, родину, друзів, побратимів, свою землю, свою Україну.Хто знає Дімку(Ореста) опишіть його в декількох словах. Хай бачить і знає весь світ…

Користувачі Фейсбуку залишають теплі коментарі під фото:– Ви, Ірино, виховали чудового сина! Вся Украіна молиться за повернення його та побратимів Дмитра! Маю за честь бути знайомою з вашим сином, хоч і не особисто, а з новин та соцмереж! Дякую Вам за Дмитра! Тримайтесь!– Ваш син – Герой для кожного з нас! Низький уклін Вам і Вашому сину!– Дивлюся на цього молодого бійця з Азову – і плачу, читаю про нього- і плачу. Вірний син свого народу. Повернись живим і неушкодженим.