Спецназ розбили! Термінова новина з передової – нарвались на ЗСУ: величезні втрати. Переможемо!

2-гу бригаду спецназу з Пскова командування зробило гарматним м’ясом під час війни з Україною. Підрозділ зазнав тяжких втрат, намагаючись штурмом взяти укріплені позиції українських військ. Про це 7 серпня повідомив журналіст Роман Цимбалюк на своєму каналі в Telegram.Передає корупція

Командування ЗС РФ продовжує використовувати підрозділи спеціального призначення як піхоту. У ході штурмових дій позицій ЗСУ 2-а окрема бригада спеціального призначення (в/ч 64044, Псков) зазнала величезних втрат, – розповів Цимбалюк.

Він уточнив, що спецназ змушений виконувати роль піхоти через великі втрати в ЗС РФ та погану підготовку мотострілкових підрозділів.

Згідно з офіційними даними Генштабу ЗСУ на ранок 7 серпня, кількість втрат російської армії на українських фронтах перевищила 42 тисячі загиблих. З них близько 300 окупантів було ліквідовано лише за останню добу. Найбільших втрат росіяни зазнають на Донецькому напрямку, де намагаються лобовими атаками прорвати укріплені лінії оборони ЗСУ. Серйозних успіхів ворог не має.

А тим часом російські окупанти перекидають зі Сходу на Південь частину своїх військ. Угруповання противника на Ізюмському напрямку нині не може розвивати наступу.

Про це в одному з інтерв’ю розповів керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко. Він наголосив, що це певною мірою створює відповідні можливості для ЗСУ.

Мусієнко вважає, що російські загарбники наразі не можуть розвивати наступу на Ізюмському напрямку.

Ми можемо констатувати станом на сьогодні, що Ізюмське угруповання військ, яке виглядало одним із найбоєздатніших і звідти активно розвивався наступ, воно забуксувало фактично, – заявив військовий експерт.

За його словами, особовий склад ворога на Ізюмському напрямку дещо деморалізований, окупанти мріють і чекають на виведення звідти й заміну іншими російськими підрозділами.

Мусієнко зазначив, що росія перекинула певну кількість військ з Ізюмського напрямку на Південь. Це фактично робить меншим тиск на Слов’янськ та Північ Донбасу.

Певною мірою, звичайно, це створює відповідні можливості для українських сил оборони, – сказав він.

На думку військового експерта, щойно виникне можливість, українські захисники, безумовно, будуть її використовувати. Нині напрямок Ізюму й Харкова має уже менш напружений і ризикований вигляд.Російські окупаційні війська, як і очікувалося, на Херсонському плацдармі почали виявляти активність. Зокрема, було здійснено дуже невдалу спробу наступу у напрямку Лозової, зазначає політолог Олександр Коваленко.

Маючи обмеження з боєприпасів, ворог, проте, нарощує обстріли.

Протягом останньої доби триває зосередження сил і коштів на Миколаївському та Криворізькому напрямках, що лише підтверджує версію про намір окупантів не лише тримати оборону та блокувати контрнаступ ЗСУ, а й вести контрнаступальні та наступальні дії.

Виходячи з перекидання сил та коштів через Берислав, окупанти мають намір посилити тиск на плацдарм ЗСУ на лівому березі Інгульця, зокрема, в районі Давидів Брід. Минулої доби в цьому напрямку було перекинуто мінімум 60 од техніки.

Також були зафіксовані у великій кількості 203-мм САУ 2С7 «Півонія», в районі Херсона чисельністю «батарея» – 8 од. Також фіксувалося присутність правому березі дивізіону – 18 од.

Присутність САУ 2С7 «Півонія» говорить про те, що противник, по-перше, намагається вийти на якийсь паритет із далекобійною артилерією ЗСУ, по-друге – що РВВ готуються точити укріпрайони.

У свою чергу, зростання угруповання РВВ на правому березі Херсонської області та відсутність налагодженої системи забезпечення, насамперед у зв’язку з відсутністю повноцінної логістики, необхідної кількості складів, а також регулярне зменшення тих складів, що є, перехід до інтенсивних бойових дій у окупантів на цій ділянці фронту може затриматися, або…

Або командування РВВ пожене всю цю масу з усвідомленням того, що у них вже через три дні активних дій почне виявлятися і позначатися дефіцит БК.

Не дивлячись на все вищевикладене, мені позиція РВВ та їх намір йти у наступ на правому березі Херсонської області є гранично самогубним.

Так, вони накопичили на сьогоднішній день таку масу сил і засобів, що матимуть якийсь ситуативний успіх на самому початку свого руху. Але це рух у гору під дуже, дуже крутим кутом. І коли вся ця маса оступиться, вона стрімголов покотиться вниз.

Відсутність повноцінної системи управління та системи забезпечення передових підрозділів, кількість яких за 2 тижні зросла більш ніж у 2 рази, а також повноцінної логістики і є тим виступом, про який ця маса оступиться. В принципі, вони вже оступилися, вирішивши триматися за правий берег зубами та пазурами, замість того, щоб виявити “жест доброї волі”.