Вдарить майже +40°: українців попередили про наближення аномальної спеки

Характер погодних умов в нашій країні очікується мінливим із недостатнім зволоженням на більшій частині території та аномально високими температурами у південних та східних областях.У зв’язку зі встановленням поля підвищеного атмосферного тиску, найближчими днями на більшій частині території України очікується суха та спекотна погода.Дещо інша ситуація буде складатися в західних, північних і частково центральних областях. Тут малорухомий холодний фронт зумовить випадання опадів і набагато нижчу температуру повітря, особливо у денний час.

аступних вихідних спекотна погода пошириться також на північні та західні регіони, передає meteoprog.Понеділок, 8 серпня. Короткочасні дощі з грозами очікуються у північних областях та Карпатах. Подекуди можливе випадання граду та шквалисте посилення вітру до 15 – 20 м/с. В решті областей України буде сухо. Вітер північно-східний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі у східних та південних областях +18…+23 °С, на решті території +12…+17 °С. Вдень максимальна температура становитиме +23…+28 °С, у центральних, південних та східних областях +29…+34 °С, місцями +35…+37 °С.

Вівторок, 9 серпня. Дощова погода очікується у західних та місцями у північних областях. В інших регіонах країни сухо та спекотно. Вітер північно-східний, 7 – 12 м/с, у Криму вдень окремі пориви, 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі +13…+18 °С, у південних та східних областях +18…+23 °С. Вдень температура повітря розподілиться неоднорідно: у південних, центральних та східних областях очікується спека +33…+38 °С, у західних та північних областях у зв’язку з більш щільною хмарністю та опадами не більше +19…+24 °С.

Середа, 10 серпня. Суттєвих опадів в Україні не очікується. Вітер північний / північно-східний, 7 – 12 м/с, вдень у південних областях місцями пориви, 15 – 20 м/с. Температура повітря в нічний час коливатиметься в межах +13…+18 °С, на півдні та сході до +22 °С. Вдень повітря прогріється до +24…+29 °С, у південних та східних областях +32…+37 °С.