Майже вся Росія в прямому ефірі це зараз дивиться по ТВ! Наші Хакери зламали російські канали й передали “вітання” військово-повітряним силам росії

12 серпня у росії святкували день військово-повітряних сил. Хакери не могли залишити росіян без “привітання” у такий день.Невідомі хакери зламали російські телеканали. Тому росіянам випала “виняткова нагода” бодай десь почути про втрати окупаційної армії у війні.

Що бачили росіяниНа екранах російських телеканалів з’явилися кадри війни з підписами, що росія за майже пів року повномасштабної війни втратила понад 400 одиниць техніки та 1 000 військових зі своїх повітряних сил.

Також не забули і про вибухи в Криму, які назвали “недбалістю командування”, через які російська авіація також зазнала втрат.Цю картину гарно доповнювало сумне обличчя путіна і слова кремлівського диктатора про трагедію.Хакери зламали російські телеканали: дивіться відео

російське міноборони теж привітало “креативно”Уранці 12 серпня російське міноборони опублікувало пост до дня військово-повітряних сил, у якому вирішили згадати про втрати. Доволі безпрецедентна подія, зурахуванням того, як кремль приховує свої втрати.міноборони росії заявило про 200 загиблих пілотів. Цифри безумовно применшені. Однак ще цікавіше звучить завершення допису: “Завтра на їхньому місці можемо опинитися ми”.Допис міноборони росії вийшов настільки резонансним, що його вирішили видалити.