Щойно! Нові вибухи в Криму! Військовий аеродромом під Сімферополем…

Щойно!
В окупованому Криму над військовою авіабазою в селищі Гвардійське під Сімферополем стоїть чорний дим. Місцеві жителі розповідають, що там прогриміли кількавибухів.

У Криму припускають, що сталася атака безпілотника на склад боєприпасів, офіційно ж окупанти мовчать. Про це повідомляють російські пропагандисти з видання “Комерсант”.“Над військовою авіабазою у смт Гвардійське Сімферопольського району Криму стоять клуби чорного диму, повідомляють “Ъ” місцеві жителі. За словами громадян, раніше на території військового об’єкту пролунало кілька вибухів”, – сказано у повідомленні.

Офіційних заяв від окупаційної адміністрації з приводу того, що сталося в Гвардійському, поки не було. Однак відомо, що попередньо окупанти розглядають версію з атакою на склад боєприпасів за допомогою БПЛА.

“За інформацією джерела, військові відомства та правоохоронні органи перевіряють версію з атакою малим безпілотним літальним апаратом на склад боєприпасів. Офіційні особи Криму поки не коментують ситуацію”, – зазначають пропагандисти.

Російські пропагандисти повідомляють про вибухи під Сімферополем на аеродромі російських окупантів у смт Гвардійське.Нагадаємо, це вже друга за день “бавовна” в окупованому Криму, який, як запевняв президент РФ Володимир Путін, “абсолютно захищений”.Вранці пролунали вибухи в селищі Азовське під Джанкоєм. Місцеві жителі повідомляли про гучні “хлопки”. З різних точок міста було видно чорний дим.

Крім того, за даними російських ЗМІ, пожежа сталася на трансформаторній підстанції у Джанкої.
За словами гауляйтера Криму Сергія Аксьонова, після апокаліптичних вибухів на складі боєприпасів постраждали усього дві людини, обидва цивільні. Про причинивибухів він порадив цікавитися у російського міноборони. Ті ж, своєю чергою, знову наполягають, що “втрат у збройних силах РФ немає”, так само як “не було” їх і після потужних вибухів на російському військовому аеродромі у Новофедорівці 9 серпня.

Також унаслідок “бавовни” 16 серпня у Джанкойському районі, за версією окупантів, через розльоти снарядів виведено з ладу залізницю. Поїзди з Росії до Джанкоя курсувати не будуть, заявив Аксьонов.