У відомого танцюриста Дикусара який пішов захищати Україну сталася велика трагедія, Юра Горбунов та Катя Осадча не стрималися: “Світла пам’ять…”

Трагедія сталася у Дикусара, який пішов захищати Україну, Горбунов та Осадча не стрималися: “Світла пам’ять…”Танцюрист Дмитро Дікусар, який вирушив захищати Україну, розповів про трагедію, поділившись з українцями.Як пише Politeka.net , Дмитро Дікусар – відомий український танцюрист, який пішов захищати Україну після 24 лютого.

На жаль, без втрат на війні не обходиться, і Дмитро розповів про втрату.Під час виконання бойового завдання загинув мій друг і побратим, Юрій Мар’ян Іванович. Світла та справжня людина. Воїн, на початку повномасштабного вторгнення ворога на територію України, залишив роботу за кордоном і повернувся захищати свою країну та її людей.

Вшануємо пам’ять нашого героя молитвою!Царство небесне тобі, друже! Ми ніколи не здамося!Вічна пам’ять усім нашим воїнам!!Слава Україні!!!!”, – написав Дмитро.“Світла пам’ять. Дімка тримайся, бережи себе”, – написала Ілона Гвоздєва.Катя Осадча теж приєдналася до співчуття: “Світла пам’ять”.

Оля Цибульська також не змогла пройти повз: “Герою спасибі. Дмитре, бережи себе”.“Світла пам’ять герою”, – додав Юрій Горбунов.