Свято в Україні вдалося! Тільки що в результаті спецоперації Буряти самі того не усвідомлюючи розsтріляли чеченців – колона на колону: все у воrні – ЗСУ на руку

Під Запоріжжям відбулась масштабна стрілянина між бурятами та кадирівцями. Напередодні на території Василівки буряти та кадирівці влаштували масштабну стрілянину. Про це одному з видань стало відомо з власних джерел на окупованих територіях Запоріжжя Передає КорупціяЗа наявною інформацією, буряти знаходилися на «Тарілці» (виїзд на Запоріжжя), а кадирівці на т.з. «Лисій горі». Цього разу в бою обидві сторони використовували бронетехніку, зокрема гармати на БТРах. З обох боків, як повідомляє місцевий співрозмовник, було задіяно по кілька десятків бойовиків.При цьому, деякі окупанти повідомили місцевих мешканців, щоб зайвий раз на вулиці не виходили, аби не заважали вияснити, хто головний у місті.

Втім достеменно про причини стрілянини не відомо. Кадирівці відомі тим, що в першу чергу намагаються «заробити» грошей. Вони, зокрема одними з перших, почали красти сільгосптехніку у Василівському та Мелітопольському районах та відганяти їх на батьківщину. Шантажем та вимаганням коштів заробляють вони і в Енергодарі, викрадаючи місцевих заможних мешканців.Можливо і цього разу не поділили якісь гроші, а може і етнічна складова якась є, — каже співрозмовник у Василівці.

Хто вийшов переможцем у перестрілці (у кого більше трьохсотих чи двохсотих) поки достеменно не відомо. Але в будь-якому якому разі мінус кілька загарбників на Запорізькому напрямку завдяки цій розбірці ми отримали. Однак це вже не перший конфлікт між бурятами та кадирівцями на Запоріжжі. Раніше про це розповідав позаштатний радник глави ОП Олексій Арестович.

У лавах військ Росії знову розборки! Скандальні кадировці завдали по бурятах парочку артилерійських ударів, – заявив Арестович.

Довелося хоробри групи, зібрані під Василівкою, поділити. Частина пішла на Херсонський напрямок, а частина – на Сєвєродонецький. Причому на Сєвєродонецьк пішли кадировці, а на Херсон – буряти.

За його словами, переміщення російських підрозділів із Запорізької області, що спостерігається, пов’язане, крім іншого, з тим, що різні угруповання окупантів «погано уживаються» один з одним. Так, конфлікт між кадировцями та бурятами за час війни став уже притчею у язицех. Раніше широко висвітлювалося їхнє збройне протистояння в районі знаменитої Чорнобаївки.

Окрім того, в Херсонській області кадирівці знищують російських військових, при спробі дезертувати. Про це повідомив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань.Проводячи свою ротацію, вони вже не відправляють бурятів до Криму та до Росії. З огляду на те, що ті намагаються тікати та дезертувати, то їм зробили таке собі “гетто” в Генічеську, на Арабатській стрілці, заганяють їх та розміщують на базах відпочинку. Для того, щоб ці окупанти не могли дезертувати,- сказав Хлань.

Він додав, що на Херсонщину перекинули підрозділи кадирівців.“Ось ці кадирівці на сьогоднішній день використовуються як заградзагони для тих росіян, які можуть дезертувати. То вони їх знищують при спробі”, – пояснив Хлань.Радник голови Херсонської ОВА зауважив, що підсилення особового складу окупантів відбувається в основному за рахунок десантних військ РФ.Вони (окупанти – ред.) зазнали таких шалених втрат, і щоб компенсувати свої оборонні рубежі, то окупанти вже використовують десантників, намагаючись втриматись там, де є”,- зауважив Хлань.

Багато було за останній час перекинуто інженерних військ РФ для ремонтів транспортних артерій, які пошкоджені. Логістично окупанти зараз відстають і всі їх брязкання, що вони начебто готують наступи, – це не більше ніж для свого підняття духу. Бо ми всі бачимо, що відбувається певна деморалізація окупантів, а настрій у суспільства на окупованих територіях дуже піднесений,- підкреслив Хлань.