Браво! Зеленський послав гінців із мирним планом путіна слідом за російським кораблем ВІДЕО

Зеленський послав гінців із мирним планом путіна слідом за російським кораблем. Про це детально розповів Андрій Піонтковський (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця).Нагадаємо: раніше Андрій Піонтковський зазначив, що у США точаться спекотні суперечки про долю путіна: придушити його прямо зараз або дати йому ще одну зимупомучитися.

“Придушити путіна зараз чи…” – Піонтковській розповів про дискусію, яка вибухнула у ВашингтоніРосійський опозиціонер, політолог, журналіст і математик Андрій Піонтковський, який проживає у Вашингтоні, розповів про головний порядок денний щодо України у внутрішній політичній кухні США.

За його словами, сьогодні в Америці вирішується важливе питання: розбити Путіна прямо зараз або заморозити конфлікт ще на півроку.Про це експерт заявив в інтерв’ю Наталці Влащенко, яке можна переглянути на YouTube-каналі “Влада&Влащенко”.

“Це потрібно вирішувати вже зараз, – підкреслив Піонтковський. – Через місяць буде вже пізно. Ситуація заморозиться просто за природними, кліматичними, географічними та ресурсними даними. Вона заморозиться на зиму та дасть путіну перепочинок”. При цьому політолог оцінив відсоткове співвідношення двох варіантів як 60/40 на користь негайного розгрому РФ.Також під час бесіди Андрій Піонтковський повідомив, що на Заході триває активне обговорення негайного ухвалення вступу України до НАТО.“Висувається такий аргумент, що їм (солдатам НАТО – ред.) не доведеться вмирати, достатньо лише як слід постачати Україну зброєю”, – зазначив експерт.