Я в шоці!!! Я намагаюся не вживати матюки, але тут… інших слів не підібрати… Нещодавно…

Подаємо мовою оригіналу:

Вячеслав Лысенко

Я в шоці!!!

Нещодавно, в одній із частин ЗСУ, де була невелика затримка щодо виплати зарплати, нашим воїнам заявили: а що ви хочете, знаєте, чому вам не сплачують вчасно, бо бізнес не сплачує податки! Уявляєте? Я намагаюся не вживати матюки, але тут… інших слів не підібрати.

А може справжня причина в тому, що ви, чиновники, крали і крадете, що ви вводите безглузді умови та закони чи створюєте корупційні системи замість повної автоматизації та прозорості?Якщо бізнесменів провести через детектор брехні і поставити лише одне питання: ви крадете гроші? Відповідь, звичайно, буде: ні! Ми їх заробляємо! А що якщо посадити вас, чиновників, на такий самий детектор (особливо колишніх), і поставити це питання?

Хоча сама постановка питання вже смішна, адже вас посадити навіть на детектор брехні неможливо.Ви ж одразу ухвалите закон, що це не конституційно, або що це не достовірна система. Але якби це можна було зробити, то результати були б дуже цікаві.До речі, я живу у досить дорогому кооперативі, і в ньому мають дома 70% чиновників, держслужбовців та політиків, і лише 30% – це бізнесмени.

Тобто 70% будинків куплені людьми, у яких ніяк не може бути доходів, як у 30% мешканців. Виходить, «зістригли» з бізнесменів і «купили» собі?
Ось так і живемо. То хто у нас у країні не сплачує податки?Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди.