Все! Путіну кінець? Російські депутати закликали Держдуму усунути його від влади

Група депутатів із Санкт-Петербурга офіційно закликала Державну думу Росії усунути з посади президента-тирана РФ Володимира Путіна.

На думку політиків, він здійснив держзраду, коли розпочав “спеціальну військову операцію” проти України.

Відповідне звернення було ухвалене на голосуванні петербурзької Ради муніципальної освіти (МО) “Смольнінське”. Про це 8 вересня повідомив у Twitter депутат цього МО Микита Юферєв.

У тексті звернення до Держдуми заявляється, що на війні гинуть “молоді працездатні” громадяни РФ, страждає російська економіка, НАТО розширюється на схід, а Україна отримує нове озброєння.

“Вважаємо, що рішення президента Путіна про початок СВО завдає шкоди безпеці Росії та її громадян”, – написано у зверненні до депутатів Державної думи.

Юферєв зазначив, що він вважає важливим “говорити про те, що відбувається, і звертатися до різних аудиторій із різними аргументами, щоб усе це закінчилося якнайшвидше”.

Додамо: невдовзі після початку повномасштабного вторгнення в Україну депутати МО “Смольнінське” надіслали Путіну звернення із закликом зупинити війну й піти у відставку. Також вони хотіли провести в Петербурзі антивоєнний мітинг, але влада міста відмовилася його узгодити.