Не повірите, але зранку прийшло підтвердження, що путін знаходиться в глибокому шоці через події в Україні, і вже зараз ми можемо вести переговори з РФ із позиції сили – WP

На тлі успішного контрнаступу українських захисників на низці напрямків кремлівський диктатор Володимир Путін опинився в глухому куті. У зв’язку з цим Україна вже зараз може вести переговори з РФ із позиції сили.Про це у своїй колонці американського видання The Washington Post пише американський журналіст і письменник Девід Ігнатіус. Зазначається, що українська армія чудово спланувала свій наступ.

Початкова атака на Херсонському напрямку не була хитрощами. То справді був великий стратегічний удар, який може витіснити російські війська з правого берега Дніпра. Але українська армія розпочала наступ у Харківській області, поки російські сили там “спали”.

Тепер Путін може переформулювати поняття перемоги. Наприклад, він може сказати, що спецоперація ніколи не передбачала окупації Херсона та Харкова. І метою завжди було захистити Донецьк та Луганськ, які окуповані ще з 2014 року. Він також може сказати, що нібито потрібно було захистити Крим.

Водночас Путін може відповісти агресивно, посилюючи свої атаки проти України і навіть її західних союзників.