Квартири вже віддають просто за безцінь і просто тікають з грошима: В Криму в окуnантів почалася справжня nаніка

Події на Хаківщині та Херсонщині добряче налякали росіян. Загарбники за безцінь продають квартири й тікають.Замість оксамитового сезону цьогоріч окупантів у Криму чекає лише сезон “бавовни”. росіяни вже не можуть приховати своїх істерик й намагаються поспіхом продати житлоНа продаж виставлені квартири у тимчасово окупованих Сімферополі, Ялті, Севастополі, Саках та інших населених пунктах. Ціна – суттєво нижча за ринкову.

Кількість оголошень на профільних сайтах постійно зростає. Схоже, вже невдовзі Крим повністю очиститься від росіян.росіяни намагаються продати квартири в окупованому КримуОднак росіяни, які думали, що зможуть безкарно жити на території окупованого Севастополя, масово тікають від “бавовни”. На трасі з Севастополя у бік Ялти – масштабний затор.Як росіяни тікають з Севастополя: дивіться відео

Ватажки окупантів вже втекли з КримуДоки більшість росіян стоять у кілометрових заторах, для епічної втечі гауляйтерів сергія аксьонова та володимира костянтинова навіть перекривали кримський міст. Вони “евакуювали” з Криму не лише дружин та дітей, але й коханок.За даними розвідки, напередодні втечі окупанти знищували усю “документацію”. Наразі аксьонов та костянтинов – у Ростові. Там вони гучно святкують “порятунок” та не вилазять з місцевих ресторанів.