Трuмaйтeсь, бо це прoстo вuбух! Ердоган заявив, що повернення захоnленuх Рoсiєю терuторій України «полегшuть переговорнuй процес про зaвeршeння війнu».

ОГО! А ось це вже не жарти!!! ВИ маєте це почути!​Ердоган щойно заявив, що повернення захоплених Росією територій України «полегшить переговорний процес про завершення війни».Він також наголосив, що з 2014 року на зустрічах із путіним закликає його повернути анексований Крим.

Все ж таки, саміт ШОС, який днями відбувся у Самарканді, дуже багато чого розставив по місцях. Путіна там принижували всі, кому не лінь – аж до Президента Кирґизстана Садира Жапарова, який так само як й інші лідери Держав – змусив Путіна чекати на зустріч.

Ну а про те, що Путін назвав Ердоґана «Прем‘єр-міністром» і нагадувати не треба. Я писав, що Ердоґан йому цього не пробачить… Всі бачили, як під час саміту Ердоґан вів немічного Путіна під руку… Тепер він говорить про те, що Путін має повернути Україні всі території, включно з Кримом…Почався принципово новий геополітичний етап. І він явно не на користь Путіна