Відомий російський актор та режисер потрапив у cмeртeльнy ДTП: він підтримував війну в Україні. фото

Інтернет видання .time.vichenews.fun з посиланням на Телеграм канал Віче, повідомляє.Російський актор та режисер Сергій Пускепаліс потрапив у смертельну ДТП 20 вересня в Ярославській області. Життя прихильника геноциду українців обірвалося на 57-му році життя. За цей час він встиг побувати в окупованому Росією Донбасі та висловитися в підтримку війни.

Близько полудня зіткнулися фура та легковий автомобіль. Путініст їхав у мінівені “Форд транзит”, повідомили російські Telegram-канали (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця стоірнки).Аварія сталася на шосе М-8 у Ростовському районі на 201 кілометрі. Зіткнення з фурою пропагандист не пережив. На місці працюють рятувальники та поліція.А сьогодні доля розставила все на потрібні місця.

“Судячи з усього, удар прийшовся в бік мікроавтобуса з вологодськими номерами. Після такого не виживають. Я бачив одне накрите тіло, що лежало на асфальті”, – розповів очевидець.Зірка фільму “Как я провел этим летом” Сергій Пускепаліс з 2016 року був частим гостем в окупованому Росією Донбасі. Туди він приїжджав, щоб підтримати вбивць та окупантів не тільки своєю творчістю, а й грошима. За його кошти в тому числі, росіяни тероризували українців.Ба більше, в одному з інтерв’ю покійний запевняв, що віддав терористами навіть своє авто. В колі його друзів були російський політичний діяч Захар Прілєпін, “глава ДНР” Олександр Захарченко, бойовик, котрий вбиває українців, Деян Берич, а також рупор Кремля Маргарита Симоньян.

До речі, її дуже засмутила смерть актора-путініста. Про це вона написала в Telegram.Не стримав емоцій у Telegram і чоловік Симоньян, пропагандист Тигран Кеосаян, який назвав покійного режисера “справжнім патріотом”, а аварію – “космічною дурнею”.“Слів немає. Як і тебе, Сергію”, – написав він.