Радимо всім прuсісти, бо це сnравжній резонанс! Ердоган щойно заявив, що nовернення захоnленuх Рoсiєю терuторій України «полегшuть nереговорнuй процес про зaвeршeння війнu».

ОГО! А ось це вже не жарти!!! ВИ маєте це почути!Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що повернення захоплених Росією територій України полегшить переговорний процес про завершення війни.Про це він сказав в інтерв’ю американському каналу PBS, яке цитує агентство Anadolu, пише “Європейська правда“.

“Це те, що потрібне, і те, що очікується. У цьому питанні пан Гутерріш (генсек ООН. – Ред.) зробив певні кроки. Є кроки, які ми зробили. Ці кроки і це повернення справді полегшать нашу роботу”, – сказав Ердоган.Він також наголосив, що з 2014 року на зустрічах із президентом РФ Володимиром Путіним закликає його повернути анексований Крим.

“Вони є і нашими співвітчизниками. Ми сказали їм (росіянам. – Ред.), що якщо ви підете на цей крок, то це заспокоїть і нас, заспокоїть Україну, заспокоїть і кримських татар. Але, на жаль, відтоді жодного кроку в цьому напрямку не було зроблено”, – сказав турецький президент.

Нагадаємо, турецький приватний банк Isbank, який вважається найбільшим за обсягом вкладів, оголосив про припинення обслуговування карт російської платіжної системи “Мір” – її РФ почала використовувати після виходу Visa та MasterCard.