Ви точоно в житті такого не бачили! Виживші “мобіки” які, втекли з-під Лимaна, змушені були рoзбити стихійний табір в Щaсті і виживають за рaхунок своїх рoдин. Відео

Після відступу з-під Лимана 200 військових РФ, мобілізованих з “ЛНР”, які втекли, розбили стихійний табір у місті Щастя. Оскільки керівництво країни-агресора нічим не допомагає окупантам, вони виживають за рахунок своїх сімей.

Відповідне відео опубліковано в Telegram. Російські військові розповіли, як залишали Лиман, намагаючись врятувати своїх товаришів (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

“На даний момент 222 стрілецький батальйон “ЛНР”, який вийшов з оточення в Краснолиманському районі, селище Дробишеве, знаходиться в місті Щастя. З 30 вересня. Точніше з 14:30. Виходив з оточення з великими втратами особового складу, боєкомплекту, продовольства, особистих речей. З усього батальйону залишилося 193 особи”, – говорить військовий РФ.

За його словами, всі 193 людини стоять на трасі, на узбіччі, тому що вище керівництво далі, у розташування частини, нікого не пускає.“Нас підтримують наші близькі, які привозять нам продукти харчування, теплі речі, бо на вулиці вже жовтень. Наше керівництво не вважало за потрібне, поки ми тут забезпечити нас водою, теплими речами… Постійно загрожують дизбатом, притягненням до кримінальної відповідальності. .”, – додав військовий.

Ще один зазначив, що артилерія пішла і солдати потрапили під мінометні обстріли.

“Нас тупо злили. Наказ був вийти в Лиман. У Лиман ми вийшли. Але. Ми були одні. Не було ні боєприпасів, не було нічого. Все згоріло. Витягли, кого змогли. Пацани досі там залишилися лежати на асфальті. Усі наші друзі залишилися там”, – сказав він.