В ці осінні дні, українці стануть свідками подій, які різко поміняють життя нашої країни. Монахи з Афону зробили вражаючий прогноз

Монахи з Афона відзначили, що вони з гори спостерігають грандіозну подію – становлення України як держави, передає Корупція.ІнфоМи живемо в переломну епоху для України, кажуть старці. Можливо відбудеться відтворення Нової Київської Русі, яка ніколи не помре: про це говорить гімн і, звичайно герб у вигляді полюючого сокола на здобич.Афонські старці заявили, що Русь абсолютно точно має шанс на своє відродження після 2023 року з центром в Києві.

З 2023 по 2025 рік почнеться різке зростання економіки, завдяки чому в межах нашої країни трапить нове ” китайсье диво”Прийде – реформатор. який буде високого зросту на “Білому коні” і відродить економіку нашої країни, знищить корупцію, проведе реформи. А після 2025-2026 року у нас вже будуть шанси стати повноцінним членом Євросоюзу.

2023 рік може стати переломним у всіх сенсах, економіка почне зростати, почнуться великі інвестиції в нашу країну.2024 рік почнеться поступове зростання населення країни, можлива нова дійсно якісна пенсійна і медична реформа2025 рік – повернення Україні Криму.2026 рік – реформи в церкві, важливі.