“Дякувати Богу, що в мене є російський паспорт…” Франківчанка заявила, що росія обов’язково переможе у війні – але найцікавіше сталося на другий день… ВІДЕО

Жителька Івано-Франківська Діана Гордій під час прямої трансляції в своїх соцмережах заявила, що вона “реалістка” і вірить в перемогу Росії в війні з Україною. За словами франківчанки, російський диктатор Путін, “якби захотів, вже би був у Івано-Франківську”.

Після шквалу хейту вона вибачилася за свої слова, виправдалася алкогольним сп’янінням та запевнила, нібито не хотіла нікого образити. Утім, студентці ніхто не повірив, а суспільний розголос швидко дістався керівництва Івано-Франківського навчально-наукового юридичного інституту НУ “ОЮА”, де навчалася одіозна українка. Її миттєво відрахували та присоромили в Instagram. З відео можна ознайомитися в Telegram-каналі OBOZREVATEL (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки)

.

“Я реаліст. Я розумію, що, якщо Путін захоче бути тут, він буде тут. Вони думають, що Україна переможе. Я не думаю так. У них більша армія. Слава Богу, що в мене є паспорт російський, мені пох*й. У мене мама росіянка, тато росіянин, дідусь росіянин. У мене, хоч паспорт український, але я можу його в будь-який момент змінити, бо в мене батьки росіяни”, – заявила дівчина, попиваючи алкоголь під російську музику.

Наступного дня в її соцмережах вже з’явилося вибачення перед “всім українським народом”. Студенка спробувала виправдатися тим, що була п’яна, похвалилася донатами на ЗСУ і заявила, що була “за Україну всіма руками” від початку війни.

Як вам таке?